OGÓLNOPOLSKI KONKURS "WZOROWA FIRMA"

O nas

Szanowni Państwo

Jako Wydawnictwo Europa Press Media funkcjonujemy na rynku od 2014 r. Jesteśmy właścicielami tytułu ŻYCIE REGIONÓW. To kwartalnik prezentujący niezależne i zawsze rzetelne spojrzenie na sprawy samorządu i biznesu w naszym kraju. Ponadto zajmujemy się organizacją szkoleń specjalistycznych oraz działań z zakresu Public Relations. 

Od pięciu lat wspólnie z Władzami Wojewódzkimi oraz przedstawicielami Powiatów organizujemy Konkurs „Wzorowa Firma”. Nagroda ta jest podziękowaniem za ciężką pracę Prezesów, Dyrektorów i Właścicieli przedsiębiorstw, którzy swoimi działaniami aktywnie wspierają rozwój naszych „Małych Ojczyzn”. Nominacje do tego prestiżowego wyróżnienia mogą otrzymać  – TYLKO POLSKIE – przedsiębiorstwa.  

Przyświeca nam idea „Ucz się od najlepszych” –  to właśnie takie firmy mają być wzorem dla innych, szukających nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach biznesu:  od budownictwa, przez turystykę, farmację, transport, przemysł spożywczy, ekologię czy informatykę aż do edukacji. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę, a konkursy cyklicznie organizujemy w każdym z 16-u Regionów. Zachęcamy do współpracy, zapewniając wzorowo przeprowadzoną weryfikację kandydatów i towarzyszącą Konkursowi obszerną kampanię promocyjną.

 

Dyrektor Konkursu

 

Redaktor Naczelny

Życia Regionów

 

Artur Świtoń

 

Copyright Nazwa.pl