OGÓLNOPOLSKI KONKURS "WZOROWA FIRMA"

FILMY Z GALI WZOROWYCH

Wyjątkowy finał

Prezentujemy Państwu film z Gali Wzorowych, jednej z najlepszych imprez zrealizowanych w ostatnim czasie w Aglomeracji Warszawskiej. Wręczenie nagród dla najlepszych firm było wielkim świętem przedsiębiorców i docenianiem ich wysiłku wkładanego w rozwój. Dzięki patrzeniu w przyszłość zrealizowano szereg inwestycji i projektów podnoszących jakość świadczonych usług. Tym razem najlepsi spotkali się w Hotelu Gromada w Warszawie. Film zrealizowano przy współpracy operatora obrazu TVP Cezarego Chądzyńskiego.
  
MIŁEGO OGLĄDANIA

Warto to zobaczyć

Drodzy Państwo, jest nam miło zaprosić do obejrzenia relacji z wręczenia nagród w Konkursie "Wzorowa Firma" dla najlepszych samorządów Aglomeracji Warszawskiej. Gala Finałowa odbyła się w Hotelu Gromada w Warszawie 11 lutego 2019 roku. Była zwieńczeniem wieloletniej pracy przedsiębiorców. Firmy w Warszawie nieustannie się rozwijają, wprowadzają nowoczesne rozwiązania i starają się podnosić jakość świadczonych usług. Film zrealizował operator Cezary Chądzyński.

ZAPRSZAMY NA SEANS

Gala w Hotelowym Stylu

Szanowni Państwo, To już kolejna odsłona Konkursowej Rywalizacji. Tym razem poznaliśmy najlepszych w Regionu Lubuskiego. Ta profesjonalna produkcja z wręczenia nagród „Wzorowa Firma” dla przedsiębiorców jest niejako przeglądem osiągnięć w poszczególnych dziedzinach życia gospodarczego. Galę zorganizowano w hotelu Ruben, w samym centrum Zielonej Góry. Reprezentujący Panią Marszałek  -  Elżbietę Polak Sławomir Kotylak, wręczył tytuły dla najlepszych kilku firm Regionu Lubuskiego. Impreza była doskonałą okazją do podsumowania wieloletniej pracy zarządu, pracowników, menedżerów którzy swoimi pomysłami i działaniami przyczyniają się do rozwoju zachodniej części Polski. Film powstał przy współpracy realizatora TVP Kielce Cezarego Chądzyńskiego w jakości HD, w formacie 16:9.
                                      PROJEKCJA JUŻ SIĘ ZACZYNA

Gala na wesoło

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować niepowtarzalną produkcję filmową z wręczenia nagród Wzorowa Firma dla przedsiębiorców woj. Świętokrzyskiego. Galę zorganizowano w historycznej Sali Luna Targów Kielce, w której przez lata nagradzani byli zdobywcy medali międzynarodowych wystaw. Reprezentujący Marszałka Adama Jarubasa sekretarz województwa Bernard Antos wręczył tytuły dla najlepszych ośmiu  przedsiębiorstw Regionu Świetokrzyskiego. Impreza była doskonałą okazją do podsumowania wieloletniej pracy prezesów, właścicieli i menadżerów firm którzy swoimi pomysłami i działaniami przyczyniają się do rozwoju województwa. Film powstał przy współpracy realizatora TVP Kielce Cezarego Chądzyńskiego w jakości HD, w formacie 16:9.
                                     PROJEKCJA JUŻ SIĘ ZACZYNA
Świąteczna Gala
Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować kolejną produkcję filmową z Gali Wzorowych. Tym razem imprezę zorganizowano w białostockim Pałacu Branickich. Na kilka dni przed wigilią 2017 roku Marszałek Jerzy Leszczyński wręczył tytuły „Wzorowa Firma” dla najlepszych przedsiębiorstw Województwa Podlaskiego. Impreza była doskonałą okazją do podsumowania wieloletniej pracy prezesów, właścicieli i menadżerów firm którzy swoimi pomysłami i działaniami przyczyniają się do rozwoju Regionu. Film powstał przy współpracy realizatora TVP
Cezarego Chądzyńskiego w jakości HD, w formacie 16:9.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Najnowsza produkcja
Ciekawy i wnoszący dużo wiedzy o regionie – tak można opisać film z Gali Finałowej Konkursu „Wzorowa Firma" woj. Dolnośląskiego. Materiał nagrany został we wrześniu 2017 r. i przedstawia filmowe opowieści o nagrodzonych przedsiębiorstwach, wypowiedzi Marszałka Cezarego Przybylskiego i Starosty Romana Potockiego, a także gorące opinie prezesów oraz właścicieli wyróżnionych firm. Gala Finałowa odbyła się w Zamku „Topacz” w Ślęży k/Wrocławia. Film w oparciu o scenariusz Redaktora Naczelnego Życia Regionów - Artura Świtonia,
 zrealizował operator obrazu Cezary Chądzyński
JEST CO OGLĄDAĆ

Kolejny film do kolekcji

Miło nam zaprosić Państwa do obejrzenia relacji z wręczenia nagród w Konkursie "Wzorowa Firma" dla najlepszych przedsiębiorstw Województwa Podkarpackiego. Gala Finałowa w Hotelu Bristol była zwieńczeniem i docenieniem wieloletniej pracy właścicieli i prezesów firm. To dzięki pracy lokalnych przedsiębiorców Region Podkarpacki nabiera przyśpieszenia. Film zrealizował operator obrazu

Cezary Chądzyński.

ZAPRSZAMY NA SEANS

Nie można tego przegapić...

Zachęcamy Państwa do obejrzenia pełnometrażowej produkcji, obrazującej przebieg Gali Wzorowych zorganizowanej w Pałacu Poznańskich w Łodzi. Podczas imprezy wręczono tytuły „Wzorowa Firma” dla najlepszych przedsiębiorstw, które swoimi działaniami, realizacją pomysłów oraz współpracą z klubami sportowymi, samorządami, instytucjami kultury i organizacjami pożytku publicznego w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju Województwa Łódzkiego. To było wielkie święto, które swoją obecnością zaszczycili Marszałek Województwa Witold Stępień oraz Przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Łódzkiego Starosta Piotrkowski Stanisław Cubała. Film zrealizowano przy współpracy operatora obrazu TVP Cezarego Chądzyńskiego w jakości HD, w formacie 16:9.

UDANEGO SEANSU

Szanowni Państwo
Prezentujemy film z Gali Wzorowych, jednej z najwspanialszych imprez zrealizowanych w ostatnim okresie w Województwie Małopolskim. Wręczenie nagród "Wzorowa Firma" było wielkim Świetem Przedsiebiorców, doceniającym wysiłek właścicieli i prezesów firm wkładany w rozwój nie tylko przedsiebiorstw jakimi zarządzają ale również w rozwój tzw. małych ojczyzn, w których prowadzą swój biznes. Tym razem najlepsi spotkali sie w przedwojennym Hotelu Europejskim w Krakowie. Nagrody wręczył wicemarszałek Województwa Małopolskiego
Grzegorz Lipiec. 
  
MIŁEGO OGLĄDANIA
Drodzy Internauci
To już kolejna produkcja prezentująca wielkie Świeto Samorządu jakim była Gala Wzorowych woj. Warmińsko-Mazurskiego. Tym razem najlepsi spotkali sie w przepięknie położonym hotelu Omega w Olsztynie. W uroczystościach uczestniczyli: Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin, Dyrektor Generalny Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie Paweł Żukowski oraz Prezes Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich Stanisław Trzaskowski.  
 WARTO OBEJRZEĆ
Szanowni Państwo
Prezentujemy film pokazujący wreczenie Nagród "Wzorowa Firma" woj. Świętokrzyskiego. Finałowa Gala odbyła się w Sali Lumia Centrum Kongresowego Targów Kielce. Nagrody wreczali: Wiceminister Gospodarki Arkadiusz Bąk oraz Wicemarszałek woj. Świętokrzyskiego Kazimierz Kotowski. Film zrealizowano przy współpracy operatora obrazu TVP Cezarego Chądzyńskiego.
MIŁEGO OGLĄDANIA
Copyright Nazwa.pl