Adres: 25-308 Kielce, ul. Bodzentyńska 10 lok.206   Telefon: 41-341-52-82, 883-000-354

           

Jesteś tutaj: Galeria

Galeria

PREZENTUJEMY NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIA ZE ZREALIZOWANYCH DOTYCHCZAS PRZY WSPÓŁPRACY ŻYCIA REGIONÓW GAL WZOROWYCH, NA KTÓRYCH WRĘCZONO TYTUŁY "WZOROWA FIRMA"  

Dyrektor Grzegorz Kozłowski z PWiK Sp. z o.o. zapewniał że wodociągi w Bolesławcu należą do najnowocześniejszych w Polce.
Gratulację za wpis do listy UNESCO złożył na ręce dyrektora Muzeum Włodzimierza Szczałuba w Krzemionkach Opatowskich wicemarszałek woj. Świętokrzyskiego -poseł na sejm Kazimierz Kotowski.
Prezes Zarządu Henryk Ławniczek z PGO podziękował mieszkańcom regionu za to że zgodzili się wywozić śmieci do wysypiska zarządzanego przez miasto Kielce.
Współwłaściciel spółki Ekstradent z Kielc dr Paweł Baranowicz, któremu cały czas towarzyszy uśmiech, zapewniał wszystkich, że w jego klinice wykonywane są wszystkie zabiegi stomatologiczne.
Dyrektor Henryk Cieśla z Olimp Laboratories Sp. z o.o. z chęcią udzielał wywiadów i prezentował się do zdjęć ze statuetką i certyfikatem.
Znany w całej Polsce czterogwiazdkowy hotel Arłamów to kolejny laureat tym razem w kategorii turystyka. Nagrodę odebrała Joanna Dobrzańska.
Wzorowym Menadżerem na Podkarpaciu został Prezes OSM Jasienica Rosielna Kazimierz Śnieżek.
W imieniu jednej z najlepszych warszawskich instytucji, zajmujących się organizacją czasu wolnego, rekreacją czyli OSiR-u Wawer odebrał v-ce Dyrektor Łukasz Jeziorski.
Tytuł Wzorowa Firma dla Instytutu Technologii Elektronowej z dumą odebrał Dyrektor dr inż. Piotr Dumania.
Przedstawiciele Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Certyfikat odebrali wspólnie (kanclerz uczelni dr hab. Marcin Geryk oraz prorektor dr Joanna Klonowska)
Prezes Zarządu Anna Tylkowska PSS Społem Centrum w Warszawie jak zawsze na Gali Wzorowych tryskała humorem, zarażając ciepłem i optymizmem pozostałych laureatów.
WAŚ s.j. to jeden z największych producentów lamp samochodowych na świecie. Rozwojowi firmy od małej lampki stopu dla Ursusa aż po dzień dzisiejszy poświęcona była wypowiedź współwłaściciela Leszka Wasia.
Prezes Kolei Dolnośląskich Piotr Rachwalski zapewnił, że połączenia realizowane przez jego spółkę wkrótce obejmą prawie wszystkie miejscowości w regionie do których doprowadzone są tory.
Irena Kosoń prezes Laro Group Sp. z o.o. na Dolnośląskiej Gali Wzorowych odebrała statuetkę zwycięzcy zapewniając, że zarządzana przez nią firma będzie stale się rozwijać by przynosić chlubę regionowi.
Gale Wzorowych podczas których wręczano nagrody zwycięzcom zawsze organizowano w wyjątkowych miejscach. Na zdjęciu finał edycji Łódzkiej w dawnym Pałacu rodziny Poznańskich.
Wspólne zdjęcie pamiątkowe Laureatów woj. Podkarpackiego.
Konkursowi Wzorowa Firma zawsze towarzyszyło bardzo duże zainteresowanie mediów centralnych.
Gwiazdą Gali Wzorowych w Warszawie był wirtuoz gitary Piotr Restecki.
Laureaci Dolnośląskiej edycji Konkursu Wzorowa Firma.
Gale Wzorowych zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko przedsiębiorców. Przez wiele lat uczestniczyli w nich także samorządowcy z całego kraju. Na zdjęciu finał woj. Dolnośląskiego zorganizowany na zamku Topacz.
Uroczystą oprawę muzyczna Gali Wzorowych od lat zapewnia doskonale grająca wieloosobowa orkiestra i soliści „Big Band Dopczyce”
Wspólne zdjęcie laureatów Konkursu „WZOROWA FIRMA Łódzkie 2019”
Zbigniew Konieczek Prezes NEWAG S.A. stwierdził odbierając nagrodę z rąk wicemarszałka woj. Małopolskiego Grzegorza Lipca, że nagroda to podziękowanie dla całej załogi zakładów, która zawsze razem z nim wierzyła w sukces.
Za ogromny sukces uznał przyznanie nagrody WZOROWA FIRMA wiceprezes FUT-LIFT Suchedniów Piotr Sikorski.
Następna strona