Adres: 25-308 Kielce, ul. Bodzentyńska 10 lok.206   Telefon: 41-341-52-82, 576-544-990

           

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI Nagrody „Wzorowa Firma” Wręczone

Nagrody „Wzorowa Firma” Wręczone

Na Gali Wzorowych gościliśmy przedstawicieli 9-u spółek komunalnych. To efekt wciąż panującej pandemii. trwających pod koniec roku sesji samorządowych oraz prowadzonych kontroli po zakończonych inwestycjach. W Warszawie Certyfikaty odebrali: Od lewej w górnym rzędzie: Prezes PGK w Opocznie Krzysztof Owczarski, Prezes PWiK w Ostrowcu Świętokrzyskim Artur Łakomiec, Prezes RPWiK w Zawierciu Bogusław Piotrowski Dyrektor Spółki Wodno-Ściekowej Swarzewo Andrzej Okrasinski Przewodniczący Ekologicznego Związku Gmin Działdowszczyzna Kazimierz Kordecki 
W dolnym rzędzie - Prezes PGK w Płońsku Dariusz Matuszewski. Prezes Zarządu ZGK Zaw-Kom w Zawadzkiem Gabriela Krawiec-Górzańska, przedstawiciel MPEC Rzeszów ..... Prezes MZWiK w Myślenicach Katarzyna Burda. 
Zabrakło Prezesa PWiK w Olsztynie Wiesława Pancera. Prezesa Wodociągów w Międzyrzeczu (woj. Lubuskie) Bogusława Czopa, Prezes PWiK w Strzegomiu Doroty Borkowskiej, a także Prezesa ZZOK w Bełzycach Wiesława Szaconia i Prezesa PGK W Zambrowie Mieczysława Kaczyńskiego.
Wszystkim Laureatom gratulujemy – a nieobecnym Statuetki i Certyfikaty dowieziemy osobiście.