Adres: 25-308 Kielce, ul. Bodzentyńska 10 lok.206   Telefon: 41-341-52-82, 576-544-990

           

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI Pora na nowe rozdanie…

Pora na nowe rozdanie…

Czas płynie nieubłaganie i … choć mamy w pamięci warszawską Galę Wzorowych – to pora iść do przodu i przyznać nagrody kolejnym najlepszym spółkom komunalnym w Polsce. Tym razem finał Konkursu zostanie ogłoszony w marcu 2023 roku. Termin nie jest przypadkowy. „Jako organizatorzy chcemy uniknąć powiazań z okresem wyborczym, by wszelkie działania marketingowe promowały dobre praktyki, ekologię i wzorowe zarzadzanie – a nie politykę” stwierdził Przewodniczący Forum Ekspertów Grzegorz Solarz, otwierając obrady Kapituły w listopadzie 2022 roku.

Zdecydowano, że do konkursu zakwalifikowanych będzie 80 firm z całej Polski (po 5 z każdego Regionu) a nagród przyznanych zostanie 16. Zmieniono tez Regulamin Konkursu, na bardziej przejrzysty. Dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć sposoby oceny i formy zgłaszania się do Konkursu, a Certyfikat dla Laureata zostanie wręczony już po przyznaniu Tytułu przez Kapitułę, w siedzibie nagrodzonej spółki. Natomiast na Gali Wzorowych spotkają się wszyscy Laureaci i wręczane im będą będą statuetki oraz grawertony.

Nie zmieni się za to zasada produkcji filmowych – nadal przygotowywać je będzie profesjonalna ekipa, w oparciu o wspólnie opracowany scenariusz. A kto wygra? Szanse mają wszyscy takie same. Nominacje będą przesyłane w wersji elektronicznej wraz z kompletem dokumentów. Z każdym z nominowanych podmiotów rozmawiał będzie bezpośrednio na spotkaniu lub telefonicznie Dyrektor Konkursu Artur Świtoń, który przybliży idee oraz szczegółowe zasady prowadzonych działań.
Zachęcamy do współpracy i… Życzymy sukcesów!