Adres: 25-308 Kielce, ul. Bodzentyńska 10 lok.206   Telefon: 41-341-52-82, 576-544-990

           

Jesteś tutaj: FILMY

FILMY

PREZENTUJEMY PRODUKCJE FILMOWE Z WRĘCZENIA NAGRÓD "WZOROWA FIRMA" ZREALIZOWANYCH  W RÓZNYCH REGIONACH POLSKI

W grudniu 2021 roku zorganizowaliśmy "Galę Wzorowych" w Warszawie. Dwuletnia przerwa w realizacji Projeku spowodowana była zakazani i obostrzeniami wprowadzonymi na czas Pandemii Koronawirusa. Dopiero przed Świętami Bożego Narodzenia finalizowaliśmy Projekt w nowej formule, ponieważ po raz pierwszy Konkurs zorganizowano dla Spółek Komunaknych.

Drugim wielkim finałem w 2019 roku było podsumowanie projektu WZOROWA FIRMA dla Województwa Łódzkiego. Przygotowywane produkcje filmowe były ciekawe, szczegółowe i zachęcające do działania. Trzeba to obejrzeć.

W 2019 rok weszliśmy nagradzając najlepszych z Aglomeracji Warszawskiej. To subregion Województwa Mazowieckiego. Złożony z 70-u samorządów skupionych wokół Stolicy. Gala odbyła się w popularnym "Domu Chłopa" czyli Hotelu Gromada w Warszawie.

Najbardziej nietypowy Region Polski, gdzie mieszają się Turystyka z Gospodarką i Kulturą to bez wątpienia Województwo Śląskie. Niemal w każdym zakamarku tej pięknej ziemi Organizatorzy dostrzegli potencjał. .Nagrody wręczono na Gali Wzorowych zorganizowanej w Muzeum Śląskim w Katowicach. 

W połowie 2018 roku zrealizowany został przez Zespół Życia Regionów Kolejny duży Projekt. To Gala Wzorowych dla przedsiębiorstw Województwa Lubuskiego.  

 

Po kilku latach wróciliśmy na Ziemię Świętokrzyską, by ponownie wręczyć Tytuły Liderów. Tym razem Laureatów było zdecydowanie więcej, ale i zaprezentowane osiągnięcia należały do wybitnych. Tradycyjnie Gala Wzorowych zorganizowana została w Targach Kielce.

W prawdziwie świątecznej atmosferze wręczono nagrody Wzorowych dla przedsiębiorstw Ziemi Podlaskiej. W pięknych salach Pałacu Branickich, którym obecnie zarządza Akademia Medyczna w Białymstoku tytuły Wzorowa Firma wręczył najlepszym Marszałek Województwa Jerzy Leszczyński.

Dolny Śląsk był jednym z największych Regionów Polski, gdzie zrealizowaliśmy Konkurs "Wzorowa Firma". To była jesień 2017 roku. Nagrody Laureatom wręczał  Marszalek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, a Galę zrealizowano w odnowionym niedawno Zamku Topacz koło Wrocławia.  

Kolejny rok rozpoczęliśmy od wręczenia Nagród w Województwie Podkarpackim. Ten stale rozwijający się Region Polski jest jednym z najpiękniej położonych we wschodniej Polsce. Galę zorganizowano w samym centrum Rzeszowa w kwietniu 2017 r. w Hotelu Bristol.

Rok 2016 był jednym z najlepszych dla Polskiej Gospodarki. Sprawdziliśmy wówczas kondycję firm w centralnej części kraju - w Województwie Łódzkim. Nagrody Wzorowa Firma wręczone zostały przez Marszała Województwa  - pana Witolda Stępnia w historycznie najpiękniejszym budynku Łodzi - Pałacu Poznańskich.  

Małopolska była kolejnym Regionem, gdzie nagrodzono najlepsze samorządy. Tym razem Laureaci Konkursu "Wzorowa Firma" gościli w jednym z najstarszych krakowskich hoteli - położonym w samym centrum miasta Hotelu Europejskim. To był czerwiec 2016 r.

Tak wyglądała druga produkcja zrealizowana przez Życie Regionów. Tym razem nagrody wręczono dla najlepszych przedsiębiorstw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gala Wzorowych odbyła się w marcu 2016 roku w Hotelu Omega nad jeziorem Ukiel w Olsztynie.

To była pierwsza Produkcja zrealizowana przez Pomysłodawców Konkursu. Powstała w październiku 2015 roku w Sali Luna Targów Kielce, i prezentuje Laureatów I Edycji Konkursu "Wzorowa Firma" z Województwa Świętokrzyskiego, gdzie wszystko się zaczęło... To był październik 2015 r.