Adres: 25-308 Kielce, ul. Bodzentyńska 10 lok.206   Telefon: 41-341-52-82, 576-544-990

           

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Na stronie prezentujemy najnowsze informacje dotyczące konkursu "Wzorowa Firma"

Nagrody „Wzorowa Firma” Wręczone

Nagrody „Wzorowa Firma” Wręczone

W blasku fleszy i przy światłach rejestrujących całe wydarzenie kamer telewizyjnych - wręczono Certyfikaty „Wzorowa Firma” 2021.  Odebrali je Prezesi najlepszych w kraju spółek komunalnych. Konkurs po raz pierwszy zorganizowano w zmienionej formule – nagrodzono bowiem liderów branży w poszczególnych Regionach Polski.  

Menu na Galę z Polskimi Potrawami

Menu na Galę z Polskimi Potrawami

Dla Laureatów nagrodzonych na "Gali Wzorowych" czeka prawdziwa kulinarna uczta. Szef Kuchni zaoferował przygotowanie szeregu ciekawych dań, które z pewnością przypadną do gustu każdemu smakoszowi polskich specjałów.

Finał Będzie w Warszawie

Finał Będzie w Warszawie

To już pewne! Wręczenie Nagród „Wzorowa Firma” odbędzie się w samym centrum Warszawy w jednym z najbardziej prestiżowych hoteli „Gromada Centrum”. Sala Konwaliowa – która będzie gościć Laureatów Konkursu - to jedna z najpiękniejszych w Stolicy.

Zakończono Certyfikację Konkursową

Zakończono Certyfikację Konkursową

Podczas jesiennych obrad on-line, Forum Ekspertów ostatecznie zatwierdziło listę Laureatów Konkursu „Wzorowa Firma 2021”. Certyfikat i prawo do używania Tytułu i zastrzeżonego logotypu otrzyma w sumie 14 spółek komunalnych.

Forum Ekspertów opracowało nominacje

Forum Ekspertów opracowało nominacje

Regularnie, co najmniej raz w miesiącu  - obecnie ze względu na pandemię w systemie online - obradują specjaliści zajmujący się tematyka usług komunalnych dla mieszkańców miast i gmin. To oni stanowią Forum Ekspertów przygotowujące wstępną ocenę i nominację dla przedsiębiorstw z różnych branż w całej Polsce.

Ocenimy Najlepsze Firmy Komunalne

Ocenimy Najlepsze Firmy Komunalne

„Wzorowa Firma 2021” to prestiżowa nagroda, jaką otrzymają najlepsze polskie przedsiębiorstwa, spółki komunalne i firmy prywatne z branży usług dla mieszkańców miast i gmin. Wyróżnionych zostanie 16 firm – po jednej z każdego województwa.

Nowa Formuła Konkursu

Nowa Formuła Konkursu

W tym roku konkurs „Wzorowa Firma” zorganizowany zostanie według nowych zasad. Nie będzie to już rywalizacja na poziomie regionalnym, lecz o Tytuł „Wzorowej Firmy” powalczą najlepsi z poszczególnych województw.