Adres: 25-308 Kielce, ul. Bodzentyńska 10 lok.206   Telefon: 41-341-52-82, 576-544-990

           

Jesteś tutaj: Galeria

Galeria

PREZENTUJEMY NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIA ZE ZREALIZOWANYCH DOTYCHCZAS PRZY WSPÓŁPRACY ŻYCIA REGIONÓW GAL WZOROWYCH, NA KTÓRYCH WRĘCZONO TYTUŁY "WZOROWA FIRMA"  
Ostatni Konkurs dedykowany dla spółek komunalnych rozstrzygnięto w grudniu 2021 roku.

Laureaci Konkursu Wzorowa Firma Komunalni 2021 na wspólnym zdjęciu z Certyfikatami. Gala Wzorowych odbyła się w Hotelu Gromada Centrum Warszawa 20 grudnia.
Trudno nie być zadowolonym, stojąc obok tak wspaniałej menadżer - myślał zapewne na scenie Redaktor Artur Świtoń trzymając Certyfikat nr 99 wspólnie z Prezes PWiK w Myślenicach Katarzyną Burda
Tradycyjny uścisk dłoni i wielka radość Prezesa PWiK w Ostrowcu Świętokrzyskim Artura Łakomca, Firma otrzymała certyfikat nr 97
Gościem Specjalnym Na Gali Wzorowych Komunalni 2021 był Burmistrz Płońska Andrzej Józef Pietrasik. Przemawiając do Laureatów podziękował Prezesowi PGK za wieloletnią prace i pogratulował wszystkim odniesionego sukcesu.
Dariusz Matuszewski Prezes PGK Płońsk obchodził w dniu Gali swoje imieniny. Nie mogło być lepszego prezentu niż otrzymanie Nagrody Wzorowa Firma. po prawej Cezary Cichy, wiceprzewodniczący Forum Ekspertów.
Certyfikat nr 96 odebrał Prezes Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Zawierciu Bogusław Piotrowski
Wręczając Certyfikat dla PGK w Opocznie Redaktor Artur Świtoń podkreślał, że z duma nagradza tak dobrze zorganizowaną firmę. Certyfikat odebrał Prezes Krzysztof Owczarski.
Dyrektor Spółki Wodno-Ściekowej "Swarzewo" Andrzej Okrasiński długo mówił o zastosowanej w przedsiębiorstwie nowoczesnej technologii oczyszczania ścieków
Dużo pozytywów o swojej spółce mówiła Prezes ZAW-KOMU Gabriela Krawiec–Górzańska.
Z Certyfikatem pozuję Artur Świtoń Życie Regionów oraz Agata Cedro MPEC Rzeszów
Jako pierwszy Certyfikat i gratulację od Redaktora Naczelnego Życia Regionów odebrał Przewodniczący Ekologicznego Związku Gmin Działdowszczyzna Kazimierz Kordecki
Wiceprzewodniczący Forum Ekspertów Cezary Cichy przemawiając do Laureatów Konkursu podziękował im za trud codziennej pracy na rzecz mieszkańców
Galę Wzorowych "Komunalni 2021" poprowadził znany dziennikarz telewizyjny Mateusz Żelazny z TVP Sport
W 2021 roku Galę w Warszawie muzycznie uświetnił zespół "Big Band Dobczyce", którym dyrygował Ernest Heksel
Dyrektor Grzegorz Kozłowski z PWiK Sp. z o.o. zapewniał że wodociągi w Bolesławcu należą do najnowocześniejszych w Polce.
Gratulację za wpis do listy UNESCO złożył na ręce dyrektora Muzeum Włodzimierza Szczałuba w Krzemionkach Opatowskich wicemarszałek woj. Świętokrzyskiego -poseł na sejm Kazimierz Kotowski.
Prezes Zarządu Henryk Ławniczek z PGO podziękował mieszkańcom regionu za to że zgodzili się wywozić śmieci do wysypiska zarządzanego przez miasto Kielce.
Współwłaściciel spółki Ekstradent z Kielc dr Paweł Baranowicz, któremu cały czas towarzyszy uśmiech, zapewniał wszystkich, że w jego klinice wykonywane są wszystkie zabiegi stomatologiczne.
Dyrektor Henryk Cieśla z Olimp Laboratories Sp. z o.o. z chęcią udzielał wywiadów i prezentował się do zdjęć ze statuetką i certyfikatem.
Znany w całej Polsce czterogwiazdkowy hotel Arłamów to kolejny laureat tym razem w kategorii turystyka. Nagrodę odebrała Joanna Dobrzańska.
Wzorowym Menadżerem na Podkarpaciu został Prezes OSM Jasienica Rosielna Kazimierz Śnieżek.
W imieniu jednej z najlepszych warszawskich instytucji, zajmujących się organizacją czasu wolnego, rekreacją czyli OSiR-u Wawer odebrał v-ce Dyrektor Łukasz Jeziorski.
Tytuł Wzorowa Firma dla Instytutu Technologii Elektronowej z dumą odebrał Dyrektor dr inż. Piotr Dumania.
Przedstawiciele Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Certyfikat odebrali wspólnie (kanclerz uczelni dr hab. Marcin Geryk oraz prorektor dr Joanna Klonowska)
Następna strona