Adres: 25-308 Kielce, ul. Bodzentyńska 10 lok.206   Telefon: 41-341-52-82, 576-544-990

           

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI Nowa Formuła Konkursu

Nowa Formuła Konkursu

Rok 2021 to kolejny czas w którym gospodarka się rozwija, pomimo epidemii koronawirusa. Jest to również czas w którym nastąpiły ogromne zmiany w systemach edukacji, zdrowia czy dostępu do urzędów publicznych. Mniej jest także wydarzeń kulturalnych z udziałem widzów ale nadal rośnie zainteresowanie społeczne każdą z tych dziedzin.

Także zainteresowanie naszym konkursem jest coraz większe. Dlatego zdecydowaliśmy się - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców – na zmianę jego formuły.

Od teraz każdego roku nagradzać będziemy tylko 16 podmiotów, najlepszych w swoich kategoriach, po jednym z każdego Regionu Polski.   

Zgodnie z zasadą konkursu ogólnopolskiego pod obrady Forum Ekspertów skierowane zostaną przedsiębiorstwa wytypowane do nagrody, które swoimi działaniami, jakością wyrobów, współpracą z instytucjami pozarządowymi czy samorządami, wyróżniają się na tle innych. Tytuł „Wzorowa Firma” otrzyma więc tylko jeden podmiot z poszczególnej części kraju.

Na laureatów konkursu czekają już „Statuetki Zwycięzcy”, a do kogo trafią? – przekonamy się po zakończeniu tegorocznej edycji projektu.   

Zachęcamy do udziału w Konkursie gwarantując rzetelną ocenę i profesjonalne potraktowanie każdego zgłoszenia.